Ubytování v Maďarsku, Vindornyalak (Termální lázně) v rekreačním domě 'Family H004'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Maďarsku
v rekreačním domě Family H004, Vindornyalak
★★★★

Maďarsko, Termální lázně, Vindornyalak

Maďarsko, Termální lázně, Vindornyalak
Číslo objektu: HU8353.105.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8353_105_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 30.182,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový selský dům 90 m2, jižní orientace. Starožitné a vkusné zařízení: jídelna s kamna na dřevo. Vstup na verandu. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem (200 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem (200 cm, v délce 200 cm), kachlová kamna. Otevřená kuchyně (4 plotýnky). Sprcha, WC zvlášť. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Velká terasa 15 m2, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Parkování. Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Vindornyalak 19 km od Keszthely: Historický selský dům 'Family H004', renovovaný v roce 2011, obklopen vinicemi. Mimo obec, klidná, slunná poloha na kopci. Společné: přírodní pozemek 40 ha, rostlinami a stromy, přírodní zahrada. K dispozici pouze pro Vás: ohniště. Výměna ručníků 2x týdně. Úklid 2x týdně. Snídaně (v ceně). Potraviny 3 km, termální bazén 'Kehidakustány' 12 km. Známá jezera v okolí: Balaton 18 km. Pozor prosím: zvířata v sousedství. Poznámka: V ceně ubytování - farmářská snídaně (domácí šunka, sýr, salám, mléko, zelenina, ovoce, čaj) a denní vstup do rodinných termálních lázní v Kehida (zážitkový bazén, termální bazén, sauna s finskou saunou, infra sauna, parní lázeň, whirlpool, Kneippův chodník, atd.).
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.8.2018 01:20
Mapa stránek ...