Ubytování v Maďarsku, Tiszabábolna (Jezero Tisza) v apartmánu 'Tisza 02'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu Tisza 02, Tiszabábolna
★★★

Maďarsko, Jezero Tisza, Tiszabábolna

Maďarsko, Jezero Tisza, Tiszabábolna
Číslo objektu: HU3465.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu3465_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.549,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 80 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: síť proti hmyzu. Parkování (oplocený, 3 auta). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Tiszabábolna 70 km od Miskolc: Útulný dvojdomek 'Tisza 02', rok výstavby 2009. V obci, klidná, slunná poloha, 200 m od kanálu, 300 m od řeky. Společné: pozemek 3'500 m2 (oplocený), zahrada s trávníkem, louka k odpočinku. Zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: přístup na internet, ústřední topení, pračka, půjčovna jízdních kol. K dispozici: kánoe, loďka (extra). Potraviny 300 m, restaurace 50 m, písečná pláž 500 m, termální bazén 'Mezőkövesd Zsóri' 25 km. Jízdárna 4 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy, cyklistická stezka 300 m. Známá jezera v okolí: Tisza See 3 km. Pozor prosím: rybaření povoleno (nutné povolení), soukromý přístav loděk, na dotaz. Objekt ref.: HU3465.100.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 00:20
Mapa stránek ...