Ubytování v Maďarsku, Vonyarcvashegy (Balaton - severní pobřeží) v rekreačním domě 'Balaton H603'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v rekreačním domě Balaton H603, Vonyarcvashegy
★★★

Maďarsko, Balaton - severní pobřeží, Vonyarcvashegy

Maďarsko, Balaton - severní pobřeží, Vonyarcvashegy
Číslo objektu: HU8314.100.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8314_100_3/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.295,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 160 m2, jižní orientace. Prostorné, částéčně zkosený, komfortní zařízení: obývací pokoj s TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Sprcha/WC. Ve spodním patře: velká jídelna. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. Průchozí pokoj s 2x lůžko a 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Koupelna/WC. Velký balkon 28 m2, velká terasa 25 m2. Zahradní nábytek, balkónový nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (4x). Nádherný panoramatický výhled na jezero. Parkování (2 auta). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Vonyarcvashegy 7 km od Keszthely: Útulný dům 'Balaton H603', 3-podlažní, rok výstavby 1983, renovovaný v roce 2010, obklopen vinicemi. Na kraji obce, 50 m od lesa, 1.5 km od jezera, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 700 m2 s trávníkem 200 m2. Potraviny 1 km, restaurace 300 m, travnatá pláž 1.5 km. Golfové hřiště 1.5 km. Známá jezera v okolí: Hévíz 14 km.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Vonyarcvashegy:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, klidná rekreační obec přímo u Balaton, 6 km západně od Keszthely, 58 km východně od Balatonfüred. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie, 12 km. Další možnosti nákupu, 6 km.
informace pro letní ubytování
Pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Písečná pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Balatonudvari Royal Balaton 50 km. Minigolf. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 17:51
Mapa stránek ...