Ubytování v Maďarsku, Balatonkenese (Balaton - severní pobřeží) v apartmánu 'Balaton003'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu Balaton003, Balatonkenese
★★★

Maďarsko, Balaton - severní pobřeží, Balatonkenese

Maďarsko, Balaton - severní pobřeží, Balatonkenese
Číslo objektu: HU8174.161.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8174_161_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.218,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Balaton003', 4-pokojová polovina dvojdomku 80 m2. Útulné zařízení: obývací pokoj s kabelová TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: vstup s 1x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x francouzským lužkem a kabelová TV. Vstup na balkon. Koupelna/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek, lehátka. Parkování (kryté, oplocený).
Informace o domě (rezidenci)
Balatonkenese: Dvojdomek. Klidná poloha, 1 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená), bazén hranatý (6 x 3 m, 18 m2, hloubka 90 cm, 01.05.-15.09.) s roletami. Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], pračka. Potraviny 1 km, restaurace 800 m. Pozor prosím: železnice 150 m od domu. K dispozici jedno jízdní kolo. V zahradě hollywoodská houpačka.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Balatonkenese:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulná, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec přímo u Balaton, 14 km východně od Balatonalmádi, 28 km východně od Balatonfüred, 26 km severo-východně od Siófok. V obci: supermarket, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, restaurace, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, 7 km. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 14 km.
informace pro letní ubytování
Pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Aquapark 'Annagora Balatonfüred', 28 km. Sportovní přístav Marina Port. Plachtění, surfování, škola plachtění. Rybaření (s povolením). Letní sáňkařská dráha, Balatonfüzfö Balatoni Bob 7 km. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2019 04:30
Mapa stránek ...