Ubytování v Maďarsku, Balatonalmadi Lovas (Balaton - severní pobřeží) v apartmánu 'Balaton H1039'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu Balaton H1039, Balatonalmadi Lovas
★★★

Maďarsko, Balaton - severní pobřeží, Balatonalmadi Lovas

Maďarsko, Balaton - severní pobřeží, Balatonalmadi Lovas
Číslo objektu: HU8228.612.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8228_612_2/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.131,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Balaton032', 4-pokojová polovina dvojdomku 55 m2. Obývací pokoj s kabelová TV. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1x lůžko (80 cm, v délce 180 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Sprcha. Parkování (oplocený). 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Lovas 2 km od Alsóőrs: Dvě poloviny dvojdomu (HU8228.612.1 a HU8228.612.2) mohou být pronajaty společně jako jeden dům pro maximálně 10 osob. Bazén a zahrada jsou v tomto případě k soukromému využití. Dvojdomek 'Balaton H1039', renovovaný v roce 2013. 800 m od centra, 2 km plaz, ve slepé ulici. Společné: zahrada (oplocená) s trávníkem, bazén (nezapuštěný) kulatý (3 m průměr, hloubka 110 cm, 01.05.-15.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril, ohniště (houpačka). Potraviny 400 m, restaurace 100 m. Jízdárna 200 m.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Balatonalmadi Lovas:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Balatonalmádi je malebně krásné lázeňské místo na severním pobřeží Baltského moře, ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo aktivní dovolená pro přátele. klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko přímo u Balaton, 15 km východně od Balatonfured, 15 km jižně od Veszprem, 110 km jiho-západně od Budapest. V obci: potraviny, boutique, pošta, banka, restaurace, folklórní večery, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, 8 km. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 km. Upozornění: Podél Balstkého moře vede železniční trať, některé domy stojí blízkosti této železniční tratě.
informace pro letní ubytování
Kraj je vhodný pro rodiny s dětmi, nabízí pobřeží s hřišti, vodními skluzavkami a půjčovnami se šlapadly. Pláž, délka 1 km, šířka do 200 m, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Aquapark 'Annagora Balatobfured', 15 km. Sportovní přístav. Plachtění, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Balatonudvari 25 km. Rajtování. Rybaření (s povolením). Letní sáňkařská dráha, Balatonfuzfo 7 km. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště. Všechny travnaté břehy u Balatonu jsou zpoplatněny. Pobřeží, kterÁ jsou zdarma, nejsou tak vybavená. Další možnostI sportovního vyžití jsou v 15 km vzdáleném Balatonfüred: vodní lyžování a Wakeboardbahn, škola plachtění, sportovní centrum. 'Annagora AQUAPARK' v Balatonfüred nabízí zábavu pro celou rodinu: bazény, vodní skluzavky, kafé, nápojový bar, v zimě Wellness se saunou a párou. V 'Annagora Shopping Center' v Balatonfüred jsou ještě: obchody, restaurace, bar a diskotéka. Okolo Plattensee jsou vybudovány cyklistické stezky. V srpnu je v Balatonalmadi a Balatonfured 'Festival vína', který musíte zajisté navštívit.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 11:00
Mapa stránek ...