Ubytování v Maďarsku, Balatonalmadi Alsoors (Balaton - severní pobřeží) v rekreačním domě. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
!Last minute ubytování v Itálii - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v rekreačním domě, Balatonalmadi Alsoors
★★★

Maďarsko, Balaton - severní pobřeží, Balatonalmadi Alsoors

Maďarsko, Balaton - severní pobřeží, Balatonalmadi Alsoors
Číslo objektu: HU8226.510.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8226_510_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.965,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Balaton025', 4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV. 1x pokoj s 2x lůžko, TV a klimatizace. Koupelna/WC. Balkon 7 m2, terasa 22 m2. Zahradní nábytek, lehátka (3x). Pěkný výhled na krajinu. Parkování u domu.
Informace o domě (rezidenci)
Alsóörs 6 km od Balatonalmádi: Velmi pěkný dům. Slunná poloha, 500 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 350 m2 (oplocená), louka k odpočinku 200 m2. Gril. V domě: pračka. Obchod 500 m, supermarket 1 km, restaurace 500 m, krytý bazén 10 km. Tenis 500 m, jízdárna 800 m.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Balatonalmadi Alsoors:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Balatonalmádi je malebně krásné lázeňské místo na severním pobřeží Baltského moře, ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo aktivní dovolená pro přátele. klidné, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko přímo u Balaton, 15 km východně od Balatonfured, 15 km jižně od Veszprem, 110 km jiho-západně od Budapest. V obci: potraviny, boutique, pošta, banka, restaurace, folklórní večery, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, 8 km. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 km. Upozornění: Podél Balstkého moře vede železniční trať, některé domy stojí blízkosti této železniční tratě.
informace pro letní ubytování
Kraj je vhodný pro rodiny s dětmi, nabízí pobřeží s hřišti, vodními skluzavkami a půjčovnami se šlapadly. Pláž, délka 1 km, šířka do 200 m, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Aquapark 'Annagora Balatobfured', 15 km. Sportovní přístav. Plachtění, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Balatonudvari 25 km. Rajtování. Rybaření (s povolením). Letní sáňkařská dráha, Balatonfuzfo 7 km. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště. Všechny travnaté břehy u Balatonu jsou zpoplatněny. Pobřeží, kterÁ jsou zdarma, nejsou tak vybavená. Další možnostI sportovního vyžití jsou v 15 km vzdáleném Balatonfüred: vodní lyžování a Wakeboardbahn, škola plachtění, sportovní centrum. 'Annagora AQUAPARK' v Balatonfüred nabízí zábavu pro celou rodinu: bazény, vodní skluzavky, kafé, nápojový bar, v zimě Wellness se saunou a párou. V 'Annagora Shopping Center' v Balatonfüred jsou ještě: obchody, restaurace, bar a diskotéka. Okolo Plattensee jsou vybudovány cyklistické stezky. V srpnu je v Balatonalmadi a Balatonfured 'Festival vína', který musíte zajisté navštívit.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2017 08:04
Mapa stránek ...