Ubytování v Maďarsku, Siofok Zamardi (Balaton - jižní pobřeží) v rekreačním domě 'Balaton H2037'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v rekreačním domě Balaton H2037, Siofok Zamardi
★★

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Siofok Zamardi

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Siofok Zamardi
Číslo objektu: HU8621.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8621_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.440,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 25 m2. Útulné zařízení: jídelna s jídelní stůl. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV-satelit. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Velká terasa 25 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). Parkování (oplocený, 2 auta) u domu.
Informace o domě (rezidenci)
Zamárdi 12 km od Siófok: Pěkný dům 'Balaton H2037', renovovaný v roce 2005. Slunná poloha, 200 m od jezera. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 600 m2 (oplocený), louka k odpočinku. Obchod, restaurace, pláž ke koupání 300 m. Jízdárna 1.5 km. Pozor prosím: hlavní silnice 150 m od domu. Železnice 100 m od domu.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Siofok Zamardi:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec přímo u Balaton, 11 km západně od Siófok. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, 11 km. K tomu: lékárna 11 km, lékař 11 km.
informace pro letní ubytování
Pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Aquapark 'Galérius Siófok', 11 km. Sportovní přístav Siófok, 11 km. Plachtění, surfování. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 21:16
Mapa stránek ...