Ubytování v Maďarsku, Keszthely Balatonkeresztur (Balaton - jižní pobřeží) v rekreačním domě 'Balaton H451'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v rekreačním domě Balaton H451, Keszthely Balatonkeresztur
★★

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Keszthely Balatonkeresztur

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Keszthely Balatonkeresztur
Číslo objektu: HU8648.195.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8648_195_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.134,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 60 m2, účelné zařízení: obývací pokoj, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na verandu. 1x pokoj, 1x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Sprcha/WC. Velká terasa. Zahradní nábytek. Parkování (oplocený).
Informace o domě (rezidenci)
Balatonkeresztúr 20 km od Keszthely: Malý dům 'Balaton H451'. V obci, 300 m od centra, klidná, slunná poloha, 600 m od jezera. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená) s trávníkem a stromy. V domě: stolní tenis, pračka. K dispozici: jízdní kola (2). Potraviny, restaurace 300 m, centrum dostupné pěšky během 5 min. Travnatá pláž 600 m, termální bazén 'Marcali' 16 km. Známá jezera v okolí: Hévíz Thermal 25 km.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Keszthely Balatonkeresztur:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, klidná rekreační obec přímo u Balaton, 22 km jiho-východně od Keszthely, 73 km západně od Siófok. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 22 km.
informace pro letní ubytování
Pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Plachtění, surfování. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:11
Mapa stránek ...