Ubytování v Maďarsku, Fonyód (Balaton - jižní pobřeží) v apartmánu 'Balaton H321'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu Balaton H321, Fonyód
★★

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Fonyód

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Fonyód
Číslo objektu: HU8640.600.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8640_600_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.001,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová polovina dvojdomku 80 m2 na 2 podlažích, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko. Malá kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Velká terasa. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Parkování (oplocený, 2 auta).
Informace o domě (rezidenci)
Fonyód: Jednoduchý dvojdomek 'Balaton H321'. 600 m od jezera, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: zahrada 500 m2 (oplocená). Potraviny 600 m, supermarket 2 km, restaurace 300 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží, travnatá pláž 600 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: HU8640.600.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:24
Mapa stránek ...