Ubytování v Maďarsku, Balatonmariafurdo (Balaton - jižní pobřeží) v apartmánu 'Balaton H342'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu Balaton H342, Balatonmariafurdo
★★★

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonmariafurdo

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonmariafurdo
Číslo objektu: HU8647.723.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8647_723_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.949,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová polovina dvojdomku 90 m2. Částéčně zkosená, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x místo ke spaní, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: vstup. 1x pokoj s 1x lůžko (70 cm, v délce 180 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Sprcha/WC. Terasa 12 m2, terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Parkování (oplocený, 2 auta).
Informace o domě (rezidenci)
Balatonmáriafürdő 20 km od Keszthely: Pěkný, komfortní dvojdomek 'Balaton H342', 2-podlažní. Slunná poloha, 150 m od jezera. Společné: zahrada 300 m2 (oplocená), louka k odpočinku. Dětské hřiště (houpačka). Potraviny, restaurace, travnatá pláž 150 m. Známá jezera v okolí: Hévíz Thermal 25 km. Pozor prosím: železnice v blízkosti.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Balatonmariafurdo:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, klidná rekreační obec přímo u Balaton, 20 km jiho-východně od Keszthely, 75 km západně od Siófok. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 20 km.
informace pro letní ubytování
Pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Plachtění, surfování. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.5.2019 13:42
Mapa stránek ...