Ubytování v Maďarsku, Balatonmariafurdo (Balaton - jižní pobřeží) v apartmánu 'Balaton A402'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu Balaton A402, Balatonmariafurdo
★★★

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonmariafurdo

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonmariafurdo
Číslo objektu: HU8647.107.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8647_107_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 9.960,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Balaton A402', 1-pokojové studio 45 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Útulné zařízení: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a 1x vysunovací lůžko (2 os.), kuchyňským koutem, sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na terasu. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Balatonmáriafürdő: Moderní, útulný dům. Slunná poloha, 70 m od jezera. Společné: udržovaná zahrada (oplocená), louka k odpočinku, bazén hranatý (7 x 4 m, hloubka 120 cm, 01.05.-01.10.) s vnitřními schůdky a roletami. Ping-pong, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril (houpačka). V domě: ústřední topení. Potraviny 50 m, restaurace 100 m, koupaliště 70 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Balatonmariafurdo:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, klidná rekreační obec přímo u Balaton, 20 km jiho-východně od Keszthely, 75 km západně od Siófok. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 20 km.
informace pro letní ubytování
Pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Plachtění, surfování. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:18
Mapa stránek ...