Ubytování v Maďarsku, Balatonföldvár (Balaton - jižní pobřeží) v apartmánu 'Balaton A2008'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu Balaton A2008, Balatonföldvár
★★★★

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonföldvár

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonföldvár
Číslo objektu: HU8623.414.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8623_414_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.589,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Balaton A2008', 2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do zahrady. Parkování (oplocený).
Informace o domě (rezidenci)
Balatonföldvár: Pěkný bytový dům, obklopen stromy. V obci, 300 m od centra, centrální poloha, 100 m od jezera. Společné: velká, pěkná, udržovaná zahrada (oplocená). V domě: klimatizace (extra). Potraviny 300 m, restaurace 100 m, nádraží 'Balatonföldvár' 400 m, pláž ke koupání 300 m. Tenis 20 m.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Balatonföldvár:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko přímo u jezera, 17 km západně od Siofok, 65 km jiho-východně od Keszthely. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar. Další možnosti nákupu a zábavy, 17 km.
informace pro letní ubytování
Pláž, délka 4 km, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Jezero ke koupání, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Sportovní přístav. Plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:25
Mapa stránek ...