Ubytování v Maďarsku, Balatonföldvár (Balaton - jižní pobřeží) v rekreačním domě 'Balaton H2044'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v rekreačním domě Balaton H2044, Balatonföldvár
★★

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonföldvár

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonföldvár
Číslo objektu: HU8623.400.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8623_400_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.389,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 74 m2. Jednoduché zařízení: obývací pokoj s kabelová TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, gril. Parkování (oplocený).
Informace o domě (rezidenci)
Balatonföldvár 19 km od Siófok: Útulný dům 'Balaton H2044'. Klidná poloha, 1.5 km od jezera. Společné: zahrada 200 m2 (oplocená). V domě: pračka. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 150 m, nádraží 1.5 km. Jízdárna 2 km, dětské hřiště 500 m. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Balatonföldvár:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, vhodné pro rodinou rekreaci letní rekreační středisko přímo u jezera, 17 km západně od Siofok, 65 km jiho-východně od Keszthely. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar. Další možnosti nákupu a zábavy, 17 km.
informace pro letní ubytování
Pláž, délka 4 km, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Jezero ke koupání, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Sportovní přístav. Plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.8.2019 12:47
Mapa stránek ...