Ubytování v Maďarsku, Balatonboglar (Balaton - jižní pobřeží) v apartmánu 'Balaton H2063'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu Balaton H2063, Balatonboglar
★★★

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonboglar

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonboglar
Číslo objektu: HU8630.169.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8630_169_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.864,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová polovina dvojdomku 110 m2 na 2 podlažích. Útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, plochá obrazovka, rádio a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Vstup. Koupelna/WC. 2x terasa. Zahradní nábytek. Parkování (oplocený, 2 auta).
Informace o domě (rezidenci)
Balatonboglár: Dvojdomek, ideální pro pobyt s dětmi. 'Balaton H2063', 2-podlažní. V obci, 300 m od jezera. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada 300 m2. Gril (pískoviště). Potraviny 800 m, restaurace, travnatá pláž 300 m, krytý bazén 2 km. Sportovní centrum 2 km. Pozor prosím: železnice v blízkosti.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Balatonboglar:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec přímo u Balaton, 44 km západně od Siófok, 45 km jiho-východně od Keszthely. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Plachtění, surfování. Rajtování. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.1.2018 01:52
Mapa stránek ...