Ubytování v Maďarsku, Balatonboglar Balatonoszod (Balaton - jižní pobřeží) v apartmánu 'Balaton A2030'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Maďarsku
v apartmánu Balaton A2030, Balatonboglar Balatonoszod
★★★

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonboglar Balatonoszod

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonboglar Balatonoszod
Číslo objektu: HU8637.950.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8637_950_2/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.761,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Balaton A2030', 4-pokojový byt 70 m2, v patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon. Parkování (oplocený).
Informace o domě (rezidenci)
Balatonöszöd 10 km od Balatonboglár: Útulný dům. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, 1.8 km od jezera, na ulici. Společné: pěkná, udržovaná zahrada 700 m2, louka k odpočinku. Gril. V domě: pračka. Potraviny 200 m, restaurace 1 km, autobusová zastávka 250 m, travnatá pláž 1.8 km. Jízdárna 500 m.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Balatonboglar Balatonoszod:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec přímo u Balaton, 44 km západně od Siófok, 45 km jiho-východně od Keszthely. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Plachtění, surfování. Rajtování. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:23
Mapa stránek ...