Ubytování v Maďarsku, Balatonboglar Balatonoszod (Balaton - jižní pobřeží) v rekreačním domě 'Balaton H2074'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Maďarsku
v rekreačním domě Balaton H2074, Balatonboglar Balatonoszod
★★

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonboglar Balatonoszod

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonboglar Balatonoszod
Číslo objektu: HU8637.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8637_200_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 387,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Účelné zařízení: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV-satelit. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x vysunovací lůžko, TV-satelit a stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně u vstupu (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl, TV-satelit. Sprcha/WC. Velká terasa 20 m2, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (4x). K dispozici: pračka, žehlička. Parkování (oplocený, 4 auta). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dům má 2 samostatné vybavené kuchyně, každá pro 4 osoby a je proto ideální pro dvě rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Balatonöszöd 10 km od Balatonboglár: Velký dům 'Balaton H2074'. Klidná, slunná poloha, 1 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada 1'000 m2 (oplocená) trávníkem, louka k odpočinku. Ping-pong, zahradní nábytek, gril. Potraviny 400 m, restaurace 1.5 km, koupaliště 1 km, krytý bazén 3 km. Jízdárna 2 km.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Balatonboglar Balatonoszod:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec přímo u Balaton, 44 km západně od Siófok, 45 km jiho-východně od Keszthely. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Plachtění, surfování. Rajtování. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:34
Mapa stránek ...