Ubytování v Maďarsku, Balatonboglar Balatonlelle (Balaton - jižní pobřeží) v rekreačním domě 'Móni 12'. Toto ubytování je pro 16 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 6 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Maďarsku
v rekreačním domě Móni 12, Balatonboglar Balatonlelle
★★★

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonboglar Balatonlelle

Maďarsko, Balaton - jižní pobřeží, Balatonboglar Balatonlelle
Číslo objektu: HU8638.710.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hu8638_710_1/
Ubytování pro 16 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 6 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 42.250,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Móni 12', 9-pokojový dům 200 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko (1 os.), TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna/sprcha/WC. V horním patře: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a TV-satelit. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Ve 2. patře: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a TV-satelit. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. 2x velký balkon 16 m2, terasa. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. Parkování (oplocený, 3 auta).
Informace o domě (rezidenci)
Balatonlelle 4 km od Balatonboglár: Pěkný bytový dům. V obci, slunná poloha, 500 m od jezera. Společné: pozemek 500 m2 (oplocený). V domě: Wireless LAN [WLAN]. Potraviny 300 m, restaurace 400 m, travnatá pláž 500 m.
Rezervace
Ubytování v Maďarsku, Balatonboglar Balatonlelle:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulná, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec přímo u Balaton, 3 km východně od Balatonboglár, 38 km západně od Siófok, 53 km východně od Keszthely. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Pláž, mírný sklon dolů, plážové zařízení, vhodné pro děti. Aquapark 'Balatonlelle'. Plachtění, surfování. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 20:00
Mapa stránek ...