Ubytování v Itálii, Viareggio (Versilia, Lunigiana a okolí) v apartmánu 'Condominio Luporini Villaggi'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Condominio Luporini Villaggi, Viareggio
★★

Itálie, Versilia, Lunigiana a okolí, Viareggio

Itálie, Versilia, Lunigiana a okolí, Viareggio
Číslo objektu: IT5200.220.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5200_220_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.214,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 75 m2 v 2. patře. Účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, digitální TV, plochá obrazovka a větrák. Velk, 2x dvoulůžkový pokoj. Malá kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na balkon. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. Malý balkon. K dispozici: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Útulný bytový dům 'Condominio Luporini Villaggi'. V obci Viareggio, klidná poloha, 700 m od moře, na ulici. V domě: výtah, ústřední topení, Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.), vytápění pouze od 01.11. do 31.03.. Veřejné parkoviště na ulici extra. Supermarket 300 m, restaurace, bar 100 m, nádraží 'Viareggio' 2 km, písečná pláž 600 m. Golfové hřiště (18 jamek) 20 km, tenis 500 m. Atrakce v blízkosti: Forte Dei Marmi 18 km, Pisa 23 km, Firenze 100 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra).
Rezervace
Ubytování v Itálii, Viareggio:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
V hlavním městě pobřeží Versilia má turismus již svoji dlouhou tradici, čemuž nasvědčují z dvacátých let pocházející budovy. Dlouhá písčitá pláž s početnými plážovými odděleními, přístav, různé druhy zábavy a noční život nabízejí vše pro každý vkus. Cyklostezka až do Maria di Pietrasanta. Známé je Viareggio svým karnevalem, na kterých se v průvodě představují různé figury. Mondénní, proslulé, rušné letovisko s 58'000 obyvatel, na severozápadě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 25 km severo-západně od Lucca, 35 km severně od Pisa. Veškeré služby v místě. V létě je vstup na pláž za poplatek, jsou tam ale i pláže zdarma: u Lido di Camaiore a Torre del Lago.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.4.2019 11:03
Mapa stránek ...