Ubytování v Itálii, Pietrasanta (Versilia, Lunigiana a okolí) v rekreačním domě 'Da Franca'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Da Franca, Pietrasanta
★★

Itálie, Versilia, Lunigiana a okolí, Pietrasanta

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Versilia, Lunigiana a okolí, Pietrasanta
Číslo objektu: IT5182.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5182_100_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.547,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 160 m2 na 3 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj s TV a plynové topení. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Ve spodním patře: obývací pokoj s otevřený krb. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko. Koupelna/bidet/WC. Plynové topení. Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Farnocchia 14 km od Seravezza: Moderní, útulná chalupa "Da Franca". 20 km od centra Forte dei Marmi, Pietrasanta, 35 km od centra Viareggio, 55 km od centra Lucca, vyvýšená poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 30 m2 (oplocená). Zahradní sezení, zahradní nábytek, veřejné parkoviště 50 m. Potraviny 50 m, restaurace 300 m, nádraží "Pietrasanta" 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Pietrasanta:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Pietrasanta vklíněná do překrásné kopcovité krajiny mezi mořem a horami, známá zpracováním mramoru a dalšími řemeslnými dovednostmi a uměleckými aktivitami. Významná, historická, rušná obec s 24'000 obyvatel, na severozápadě regionu 6 km od moře, na úpatí hory hory, dopravně výhodná, idilická poloha, 32 km severo-západně od Lucca, 10 km severně od Viareggio. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2020 15:03
Mapa stránek ...