Ubytování v Itálii, Marina Pietrasanta (Versilia, Lunigiana a okolí) v apartmánu 'Antonia'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Antonia, Marina Pietrasanta
★★★

Itálie, Versilia, Lunigiana a okolí, Marina Pietrasanta

Itálie, Versilia, Lunigiana a okolí, Marina Pietrasanta
Číslo objektu: IT5181.140.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5181_140_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 24.191,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Antonia', 5-pokojová polovina dvojdomku 120 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Topení. Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Marina di Pietrasanta: Velký, komfortní dvojdomek, ideální pro pobyt s dětmi. 'Antonia'. V centru obce Marina di Pietrasanta, centrální poloha, 500 m plaz. Společné: pozemek 500 m2. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 150 m2 (oplocená) květinami a stromy, přírodní zahrada. Zahradní nábytek, gril, parkovací místo (2 x) u domu. Obchodní centrum, restaurace, bar, půjčovna jízdních kol 500 m, nádraží 'Pietrasanta' 4.5 km, písečná pláž 500 m. Tenis 600 m. Atrakce v blízkosti: Pisa 40 km, Carrara 40 km, Firenze 120 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Marina Pietrasanta:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko a předměstí od Pietrasanta (6 km), na severozápadě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 10 km severně od Viareggio, 20 km jiho-východně od Massa, 30 km severo-západně od Lucca. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:39
Mapa stránek ...