Ubytování v Itálii, Lido di Camaiore (Versilia, Lunigiana a okolí) v apartmánu 'Pellegrinetti'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Pellegrinetti, Lido di Camaiore
★★★

Itálie, Versilia, Lunigiana a okolí, Lido di Camaiore

Itálie, Versilia, Lunigiana a okolí, Lido di Camaiore
Číslo objektu: IT5194.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5194_300_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.186,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Pellegrinetti', 5-pokojová polovina dvojdomku 95 m2 na 3 podlažích. Objekt vhodný pro 4 dospělý. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Vstup na terasu. WC zvlášť. Ve spodním patře: malý obývací pokoj s 1x pohovka (60 cm, v délce 180 cm). 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. Sprcha/bidet/WC. Terasa 16 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1 (kryté, oplocený). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen IT. Klimatizace pouze ve spodním patře.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, komfortní dvougenerační dům, rok výstavby 2004. V centru obce Lido di Camaiore, klidná poloha, 150 m od moře, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 20 m2 (oplocená). Zahradní nábytek. V domě: přístup na internet. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 100 m, supermarket 1 km, restaurace, bar 50 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Viareggio' 3 km, písečná pláž 150 m. Atrakce v blízkosti: Forte dei Marmi 8 km, Viareggio 3 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra).
Rezervace
Ubytování v Itálii, Lido di Camaiore:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé lázen ské místo na pobřeží Versilia s dlouhou písčitou pláží, táhnoucí se až do Viareggio. Známé, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, na severozápadě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 5 km severně od Viareggio, 10 km od Camaiore, 28 km severo-západně od Lucca. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 05:58
Mapa stránek ...