Ubytování v Itálii, Camaiore (Versilia, Lunigiana a okolí) v rekreačním domě 'la Capannella'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě la Capannella, Camaiore
★★

Itálie, Versilia, Lunigiana a okolí, Camaiore

Itálie, Versilia, Lunigiana a okolí, Camaiore
Číslo objektu: IT5195.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5195_100_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.149,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'la Capannella', 4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Malý kuchyňský kout (3 plotýnky, mikrovlnka). V horním patře: (přikré schodiště) 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko. Sprcha/bidet/WC. Topení dřevem (extra). Terasa 50 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře, na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Pieve di Camaiore: Útulná, stylová, jednoduchá chalupa 'La Capannella'. 2 km od centra Camaiore, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 13 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 60 m2. Terasa, zahradní nábytek. V domě: pračka. Příkrý, úzký příjezd. Parkovací místo u domu, 80 m. Potraviny 1.5 km, supermarket 11 km, obchodní centrum 11 km, písečná pláž 'Lido di Camaiore' 13 km. Atrakce v blízkosti: Pietrasanta 12 km, Viareggio 15 km, Forte dei Marmi 25 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Camaiore:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Camaiore, v kopci orámovaném kotli na úpatí Apuánských Alp, nabízí historické jádro obce uvnitř městských hradeb, ve kterých sídlí mnoho řemeslníků. V léte se konají početné slavnosti a trhy, na kterých jsou zastoupeni umělečtí řemeslníci a trhovci z celé Italie. Známá, historická, rušná obec s 30'000 obyvatel, na severozápadě regionu 8 km od moře, dopravně výhodná poloha, 25 km severo-západně od Lucca, 10 km severně od Viareggio. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:13
Mapa stránek ...