Ubytování v Itálii, Rosolina Mare (Veneto) v apartmánu 'Solmare'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 16). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Solmare, Rosolina Mare
★★★

Itálie, Veneto, Rosolina Mare

Itálie, Veneto, Rosolina Mare
Číslo objektu: IT4250.350.6
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4250_350_6/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.943,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 40 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Apartmány v přízemí mají přímý přístup do zahrady na stejné úrovni, zatímco ostatní apartmány mají několik schodů vedoucích do soukromé zahrady.
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní rezidence 'Solmare'. V obci, 300 m od centra, 700 m od moře, 650 m plaz. Společné: bazén (25 x 13 m, hloubka 120 - 140 cm, 01.06.-07.09. bazén otevřen 10:00-13:00 a 15:00-19:00). Dětské brouzdaliště. V domě: Wireless LAN [WLAN], slunná terasa. Parkovací místo u domu. Supermarket 250 m, restaurace, bar 100 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Přístup k bazénu je možný pouze s koupací čepicí (k dispozici na místě) . Možnost pronájmu auta na vyžádání (za poplatek). Některé apartmány mají palandu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Rosolina Mare:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé rekreační místo Rosolina Mare, 15 km jižně od Chioggia a 70 km od Benátek. Pěkná, široká, písečná pláž, mírně se svažující, vhodné pro děti. Možnost výletů do Padova, Ferrara, Ravenna a Bologna. Sportovní aktivity: minigolf, plážový volejbal, škola surfování, dětský park, bazén, tenis, jezdectví. Disco.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:33
Mapa stránek ...