Ubytování v Itálii, Eraclea Mare (Veneto) v apartmánu 'Hermitage'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Hermitage, Eraclea Mare
★★

Itálie, Veneto, Eraclea Mare

Itálie, Veneto, Eraclea Mare
Číslo objektu: IT4110.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4110_100_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.076,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2. Světlé, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Malá zahrada. Gril.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Hermitage', 2-podlažní, přistavěný. 100 m od centra, klidná, slunná poloha, 400 m od moře. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, restaurace, bar 100 m, písečná pláž 400 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zařízení sestává z celkem 330 bytů a jsou buď v přízemí s terasou, nebo v 1. patře, vždy s balkonem (přístup vnějšími schody).
Rezervace
Ubytování v Itálii, Eraclea Mare:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé rekreační místo na pobřeží Veneto, na půli cesty mezi Caorle (15 km) a Jesolo (15 km), v bezprostřední blízkosti ůstí řeky Piave. Ideální pro zotavenou, zvláště pro rodiny s dětmi. Pláž je ideální pro hry. Plochý vstup do vody (mělká místa), oblkopena piniovým lesem. Sportovní přístav, sportovní zařízení, zábava, výstavy o prázdninách a nespočet zajímavých obcí v okolí.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:30
Mapa stránek ...