Ubytování v Itálii, Sarre (Valle d'Aosta) v apartmánu 'Marguerettaz'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Marguerettaz, Sarre
★★

Itálie, Valle d'Aosta, Sarre

Itálie, Valle d'Aosta, Sarre
Číslo objektu: IT3016.500.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it3016_500_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.280,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2, v přízemí. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, TV a kamna na dřevo. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (6 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl a jídelní kout. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Pěkný výhled na hory, do údolí a do zahrady. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Do sprchy se sestupuje přes dva schody.
Informace o domě (rezidenci)
Stylový dvougenerační dům 'Marguerettaz', 1'200 m n.m., 2-podlažní. Nad Sarre (8 km), osada Remondet 12 km od centra Aosta, klidná, slunná, vyvýšená poloha. Společné: zahrada 120 m2 (oplocená). Zahradní nábytek, grilovací kout. Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo u domu. Obchod 9 km, restaurace 600 m. Jízdárna 5 km, kabinková lanovka 15 km, lyžařské sjezdovky 15 km, běžkařské stopy 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Sarre:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Obec Sarre se známým zámkem - 6 km údolím nahoru od města Aosta. Patří k horské obci Gran Paradiso. Různé výletní možnosti do okolních hor. Malá horská vesnice.
informace pro letní ubytování
Odtud se vyplati odbocka do postrannich udoli, jako na pr. Val de Cogn, jizne podel ctyr-vezniho zamku Aymavillesa dale nahoru pres propast kolem hucici Grand Eyvie. Zde je pod silnici u Point d'El 120 m vysoky Aquadukt z doby cisare Augusta.
informace pro zimní ubytování
Moznosti zimnich sportu lze nalezt nad Aosta. Lyžařské středisko Pila, 25 km. Další lyžařská střediska: Courmayeur 30 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:28
Mapa stránek ...