Ubytování v Itálii, Arvier (Valle d'Aosta) v apartmánu 'Grand Haury'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Grand Haury, Arvier
★★

Itálie, Valle d'Aosta, Arvier

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Valle d'Aosta, Arvier
Číslo objektu: IT3035.20.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it3035_20_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.837,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře. Zkosený, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout). Sprcha/bidet/WC. 2x malý balkon. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Grand Haury 5 km od Arvier: Starý třígenerační dům "Grand Haury". Mimo obec, 2 km od centra Les Combes, klidná, vyvýšená poloha, v zeleni. Společné: pozemek s stromy. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 35 m2 (není oplocena), louka k odpočinku. Zahradní nábytek, gril. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna. Cesta se schodištěm k domu. Parkovací místo u domu. Potraviny 5 km, restaurace 5 km, bar 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Arvier:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Tato oblast lezi v upati udoli Aosta, asi 10 km nad hlavnim mestem Aosty, u vstupu do Valgrisanche. Malá vesnice.
informace pro letní ubytování
Bezpocet hodnotnych vyletu po romantickem svahu udoly Aosta, jako napr. do Valgrisanche k jezeru Beauregard, do udoly Cogne nebo do Valsavaranche.
informace pro zimní ubytování
Ortschaft je 14 km vzdálený od Aosta (780 n.m.v.). Odtud můžete také do Planaval, které nabízí mnoho zimních sportů: celkem 7 běžkařských drah, které jsou přes 28 km dlouhé. Valgrisenche je známá pro své lyžařských túry, nabízí proto mnoho cestovních tras. Lyžařské středisko Courmayeur, 25 km. Další lyžařská střediska: La Thuile 30 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 30.5.2020 23:57
Mapa stránek ...