Ubytování v Itálii, Umbertide (Umbrie) v apartmánu 'Relais l'Antico Convento'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Relais l'Antico Convento, Umbertide

Itálie, Umbrie, Umbertide

Itálie, Umbrie, Umbertide
Číslo objektu: IT5510.601.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5510_601_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 10.841,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojov byt 'Il Paggio', pro 2 osob, 31 m2, v přízemí, útulné a stylové zařízení.Obývací pokoj/ložnice s jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x francouzské lůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, lednicí a mraznička. Jídlo: snídaně (extra), donáška pečiva (v ceně).Koupelna/sprcha/WC.Další zařízení: sejf, vysoušeč vlasů.
Informace o domě (rezidenci)
Útulný, stylový historický venkovský dům 'Relais l'Antico Convento', rok výstavby 1200 z 13. století, renovovaný v roce 1999, obklopen stromy, loukami a poli.Zařízení domu: ústřední topení, pračka (ke spoluužívání), sušička (ke spoluužívání).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Úzká cesta, v zimě nutné sněhové řetězy. Doporučujeme auto.Poloha: mimo obec umbertide, klidná poloha v zeleni, na kopci, na okraji lesa. Výhled z domu do zahrady, na krajinu a na les.Okolí domu: zahrada (ke spoluužívání), louka k odpočinku (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, délka 14 m x šířka 5 m), venkovní sprcha (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 12 km, potraviny 5 km, supermarket 12 km, restaurace 5 km, krytý bazén 12 km, koupaliště 5 m, golfové hřiště 5 km, tenis 12 km, tenisová hala 12 km, jízdárna 8 km, autobusová zastávka 5 km, Metro 12 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 12 km, hlavní silnice v 12 km, železnice v 12 km a letiště v 35 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Umbertide:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 245 m n.m.
Historická, klidná obec s 15'000 obyvatel, na severozápadě regionu 30 km od jezera, v údolí, 40 km severně od Perugia, 150 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, 28 km. Zajímavé městečko, v jednom z kouzelných úseků Val Tiberina, v horním údolí řeky Tibera. Turistika k zámkům Castello di Montalto a Castello do Civitella Ranieri v Montacuto.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:15
Mapa stránek ...