Ubytování v Itálii, Spoleto (Umbrie) v apartmánu 'Marianna'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Marianna, Spoleto
★★

Itálie, Umbrie, Spoleto

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Umbrie, Spoleto
Číslo objektu: IT5526.11.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5526_11_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.476,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2 na 2 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV a plochá obrazovka. Kuchyně (trouba, 2 indukční varná deska, mraznička) s jídelní stůl. V horním patře: (točité schody) 1x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/bidet/WC. E-topení, topení dřevem. Zahradní sezení 12 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný-dům v malém středověkém městečku Messenano, 14 km od Spoleto. Dům se nachází v nejstarší části obce z roku 1200. Dům zcela restaurován, opatřen okenními mřížemi a vnější zdi jsou kamenné. Útulný řadový dům 'Marianna', 500 m n.m.. 3 km od centra Baiano, vyvýšená poloha, 300 m od jezera, v zeleni. V domě: Wireless LAN [WLAN] (ekstra). Pračka (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 3 km, potraviny 1 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 200 m, nádraží 5 km. Jízdárna 10 km. Atrakce v blízkosti: Carsulae 20 km, Cascata Delle Marmore 30 km, Todi 30 km, Assisi 60 km, Perugia 70 km. Známá jezera v okolí: Corbara 50 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Spoleto:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malebná vesnička na kopci přes řeku Tessino, na jižním konci umberského údolí. Charakteristické středověké uličky vedou k různým historickým památníkům obce. Pozoruhodnosti: opevnění, dóm, zbytky římského divadla, kostely S. Domenico a S. Gregorio atd. Perugia 65 km. Spoleto je dějiště významnéhofestivalu Due Mondi.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.11.2019 05:39
Mapa stránek ...