Ubytování v Itálii, Spoleto (Umbrie) v apartmánu 'Marianna'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Marianna, Spoleto
★★

Itálie, Umbrie, Spoleto

Itálie, Umbrie, Spoleto
Číslo objektu: IT5526.11.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5526_11_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.476,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2 na 2 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV a plochá obrazovka. Kuchyně (trouba, 2 indukční varná deska, mraznička) s jídelní stůl. V horním patře: (točité schody) 1x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/bidet/WC. E-topení, topení dřevem. Zahradní sezení 12 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný-dům v malém středověkém městečku Messenano, 14 km od Spoleto. Dům se nachází v nejstarší části obce z roku 1200. Dům zcela restaurován, opatřen okenními mřížemi a vnější zdi jsou kamenné. Útulný řadový dům 'Marianna', 500 m n.m.. 3 km od centra Baiano, vyvýšená poloha, 300 m od jezera, v zeleni. V domě: Wireless LAN [WLAN] (ekstra). Pračka (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 3 km, potraviny 1 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 200 m, nádraží 5 km. Jízdárna 10 km. Atrakce v blízkosti: Carsulae 20 km, Cascata Delle Marmore 30 km, Todi 30 km, Assisi 60 km, Perugia 70 km. Známá jezera v okolí: Corbara 50 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Spoleto:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malebná vesnička na kopci přes řeku Tessino, na jižním konci umberského údolí. Charakteristické středověké uličky vedou k různým historickým památníkům obce. Pozoruhodnosti: opevnění, dóm, zbytky římského divadla, kostely S. Domenico a S. Gregorio atd. Perugia 65 km. Spoleto je dějiště významnéhofestivalu Due Mondi.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2019 12:04
Mapa stránek ...