Ubytování v Itálii, Passaggio di Bettona (Umbrie) v apartmánu 'Sambrone'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Sambrone, Passaggio di Bettona
★★★

Itálie, Umbrie, Passaggio di Bettona

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Umbrie, Passaggio di Bettona
Číslo objektu: IT5556.800.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5556_800_2/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.970,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Malý obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x pohovka a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Passagio Di Bettona 20 km od Assisi: Tento dvůr je uprostřed překrásného olivového háje, kopcovitá poloha s krásným výhledem na město Assisi. Je rozdělen do 4 na sobě nezávislých bytů, všechny komfortní a moderně zařízené. Možnost zakoupení olivového oleje z vlastní sklizně. Selský dům "Sambrone". 8 byty v rezidenci. Klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: zahrada, bazén (5 x 12 m, 08.05.-25.09.). Venkovní sprcha, gril. V domě: snídaňová místnost, přístup na internet, odkládací místnost na kola, Cena za topení se platí na místě, vytápění pouze od 15.10. do 15.04.. Příjezd (1 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 4 km, autobusová zastávka 4 km. Tenis 3 km, jízdárna 3 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Passaggio di Bettona:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město s 25'000 obyvateli, několik kilometrů jihovýchodně od Perugia, jedno z nejmalebnějších míst Umbria, obklopeno loukami a poli. Kromě panoramatického výhledu město nabízí mnoho krásných kulturních a historických míst. Obraz města tvoří růžové domy, úzké klikaté uličky, malá náměstí a mnoho kostelů. Sv. Franz von Assisi, ochranný patron Itálie, zde strávil část svého života a zanechal zde nezapomenutelné stopy spiritualismu. Pozuruhodností je např. bazilikaS.Francesco, kde jsou uloženy šaty svatého Franze. Město nabízi bohaté historické klenoty jak z římsko - románského období tak ze středověku: např. Minervatempel na Hauptpiazza (Piazza del Comune), muzeum Forum Romanum, Anfitheater nebo Monte Frun/mentario. Pozoruhodnosti jsou také Palazzo del Podesta, la Torre del Popolo nebo městská Pinakotek.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 2.6.2020 22:10
Mapa stránek ...