Ubytování v Itálii, Otricoli (Umbrie) v apartmánu 'Borgo Saint Claude'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Borgo Saint Claude, Otricoli
★★★

Itálie, Umbrie, Otricoli

Itálie, Umbrie, Otricoli
Číslo objektu: IT5549.601.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5549_601_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 24.832,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt 'Nespolo', pro 4 osob, 70 m2, v přízemí, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, otevřený krb, jídelní stůl a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, trouba a lednicí. Jídlo: snídaně (extra), donáška pečiva (extra).Sprcha/WC a bidet.Zahradní sezení 15 m2, zahradní nábytek.Další zařízení: žehlička.
Informace o domě (rezidenci)
Ideální pro pobyt s dětmi. Pěkný, komfortní vícegenerační dům 'Borgo Saint Claude', renovovaný v roce 2010, obklopen loukami a poli.Zařízení domu: ústřední topení, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Přírodní cesta. Cesta.Poloha: na kraji obce obce Otricoli, klidná poloha v zeleni. Výhled z domu na krajinu.Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání), park (ke spoluužívání), zahrada (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, délka 10 m x šířka 8 m, otevřeno od 30.05. do 15 .09.), venkovní sprcha (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 3 km, potraviny 3 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:37
Mapa stránek ...