Ubytování v Itálii, Fabro (Umbrie) v rekreačním domě 'Casale Verciano'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 6 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Casale Verciano, Fabro
★★★★

Itálie, Umbrie, Fabro

Itálie, Umbrie, Fabro
Číslo objektu: IT5503.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5503_200_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 6 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 34.548,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
9-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích. Komfortní a stylové zařízení: obývací pokoj s otevřený krb, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. Jídelna. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1x lůžko. 1x malý dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso)). Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x pokoj s 1x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. Sprcha/bidet/WC, hydromasážní sprcha. Zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sejf, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Samostatná chalupa 'Casale Verciano', obklopen stromy. 2 km od centra Parrano, samostatně stojící, klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5'000 m2 (oplocený), pěkná zahrada k relaxaci, bazén (10 x 5 m, hloubka 140 cm, 06.05.-30.09.). WC u bazénu, venkovní sprcha, volleyball, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka. Výměna povlečení (navíc- extra). Příjezd (2 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Supermarket 10 km, restaurace 2 km, nádraží 10 km, jezero Trasimeno, Bolsena. Atrakce v blízkosti: Orvieto.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Fabro:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá obec v nadmořské výšce 700 m, mezi jehličnatými, dubovými a kručinkovými lesy, v okolí národní park 'Sette Frati' (rozmanitá fauna). Perugia 48 km, Orvietto 24 km, jezero Corbara 24 km. Mnoho zámků v okolí.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.6.2018 11:20
Mapa stránek ...