Ubytování v Itálii, Amelia (Umbrie) v apartmánu 'Le Grazie'. Toto ubytování je pro 11 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Le Grazie, Amelia
★★★

Itálie, Umbrie, Amelia

Itálie, Umbrie, Amelia
Číslo objektu: IT5554.900.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5554_900_1/
Ubytování pro 11 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 18.223,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový byt 168 m2, v přízemí. Vstup. Kulečníková místnost s otevřený krb a TV. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x lůžko a sprcha/bidet/WC. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1x dvoulůžko a sprcha/bidet/WC. Otevřená galerie s 1x lůžko. Otevřená galerie s 4x lůžko a sprcha/bidet/WC. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Vana/sprcha/bidet/WC. Zahrada 50 m2. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Základy domu patří k bývalému kláštreru, jehož nejstarší část je ze 12. století, obklopené exkluzivním 2 ha parkem s panoramatickými terasami. Poloha od Amelia je ideální, protože je v hraniční oblasti Toskánska, Lazia a Umbrie. Chalupa 'Le Grazie', 4-podlažní, z 11. století. Osada Foce di Amelia 50 km od centra Perugia, 90 km od centra Roma, na kopci, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená), bazén (10 x 5 m, hloubka 160 cm, 01.06.-12.10.). WC u bazénu, venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, přístup na internet. Výměna povlečení (navíc- extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 4 km, potraviny 4 km, supermarket 4 km, obchodní centrum 4 km, restaurace 20 m, bar 4 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Amelia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 400 m n.m.
Pěkné městečko v kopcovité krajině, kterou protéká řeka Tevere. Důležité kulturní centrum s četnými pozůstatky z etruské a románské doby. Historická obec s 16'000 obyvatel, na vyvýšeném místě, ve svahu, idilická poloha s pěkným výhledem, 45 km jižně od Perugia, 35 km severo-východně od Orvieto. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 10:59
Mapa stránek ...