Ubytování v Itálii, Ceglie Messapica (Trulli) v rekreačním domě 'Trullo Selva'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Trullo Selva, Ceglie Messapica
★★

Itálie, Trulli, Ceglie Messapica

Itálie, Trulli, Ceglie Messapica
Číslo objektu: IT6867.30.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6867_30_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 5.607,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 30 m2. Velmi jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna, bez okna s jídelní stůl. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Zahradní nábytek. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Stěny a podlahy tohoto 'Trullo' (kruhový dům) jsou ze starého kamene, okna jsou malá. Lůžko v obývacím pokoji je v přístěnku. Sprcha bez vaničky. V kuchyni není horká voda. Ložnice spojená s koupelnou má zvláštní vchod zvenčí.
Informace o domě (rezidenci)
Stará, malá chalupa 'Trullo Selva', z 17. století, obklopen stromy a poli. 3 km od centra Ceglie Messapica, samostatně stojící, klidná poloha, 14 km od moře, 14 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5'000 m2 s rostlinami, ovocná zahrada. Příjezd vede až k objektu (50 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 3 km, restaurace 3 km, bar 3 km, písečná pláž 14 km. Atrakce v blízkosti: Valle d'Itria/Trulli 10 km, Martina Franca 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Ceglie Messapica:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické městečko Ceglie Messapica leží ve vnitrozemí, na výšině na nejjižnějším bodě Murge. Pozoruhodný je hrad a kostel. Služby: restaurace, obchody, tenis, bowlingové centrum. Brindisi leží jižně 35 km. Pobřeží Jadranu (přímořské středisko Villanova) 16 km. Výlety do Ostuni (11 km) nebo Taranto (35 km) s mnoha folkloristickými aktivitami. Martina Franca 16 km, Taranto 35 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařská sezona v Söldenu začíná 13.9.2019
V provozu bude Schwarze Schneide I, Schwarze Schneide II a vlek Karleskogl. Lyžovat se bude na sjezdovce číslo 32. Zatím budou platit snížené ceny skipasů € 25/den.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.9.2019 23:07
Mapa stránek ...