Ubytování v Itálii, Marilleva 900 (Trentino-Alto Adige) v apartmánu 'Superior'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Superior, Marilleva 900
★★

Itálie, Trentino-Alto Adige, Marilleva 900

Itálie, Trentino-Alto Adige, Marilleva 900
Číslo objektu: IT3649.300.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it3649_300_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.673,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Superior', 2-pokojový byt 44 m2. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mraznička) s jídelní stůl a jídelní kout. Sprcha/bidet/WC. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná, komfortní rezidence 'Kristall', 4-podlažní, obklopen stromy. 38 byty v rezidenci. Osada Marilleva 900 800 m od centra Mezzana, klidná poloha, 100 m od sjezdovek, na hlavní ulici v lese. Společné: zahrada 1'500 m2. V rekreačním zařízení: recepce, společenská místnost, relaxační místnost, výtah, střešní terasa, lyžárna, ústřední topení. Cesta se schodištěm k domu. Garáž (extra). Obchod, potraviny 200 m, supermarket 600 m, restaurace 100 m, krytý bazén 50 m. Tenis, jízdárna 600 m, kabinková lanovka 100 m, zastávka ski-busu 50 m, lyžařská škola, dětská lyžařská škola 100 m, běžkařské stopy 500 m, kluziště 600 m, dětské hřiště 50 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Marilleva 900:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Místo Mezzana, spojené silnicí s Marilleva 1400. Novou lanovkou spojení s Marilleva v 5 minutách a tím i k sportovním drahám, které vedou od 1400 až do Folgarida a Madonna di Campiglio. Marilleva 900 nabí]zí bazén, saunu, halu pro gymnastiku, centrum běžkařského sportu, kluziště a jízdárnu. Bary, resrtaurace, pizzeria, kiosk, lékařské služby, tržiště a půjčovna Lyží.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské túry-dráhy, které v lyžařské oblasti Madonna di Campiglio vedou, poskytuje lyžařská oblast celkem 106 km, před kulisou impozantního Gruppo di Brenta. lyžařské středisko Folgarida-Marilleva, počet přepravních zařízení: 27x celkem. 32x lyžařské sjezdovky, celkem 53 km, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 10:59
Mapa stránek ...