Ubytování v Itálii, Vada (Toskánsko pobřeží) v apartmánu 'Ventola'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Ventola, Vada
★★★

Itálie, Toskánsko pobřeží, Vada

Itálie, Toskánsko pobřeží, Vada
Číslo objektu: IT5305.250.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5305_250_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.376,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Superior', 2-pokojový byt 35 m2 v 1. patře. Moderní a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko, digitální TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra). Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: TV jen IT, DE.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Ventola', 2-podlažní. Na kraji obce, 2 km od centra Vada, 300 m od moře, nutno přejít silnici. Společné: bazén (8 x 16 m, hloubka 130 cm, 28.04.-27.10.). Dětské brouzdaliště, dětské hřiště. V domě: restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN]. Parkovací místo. Obchod 200 m, potraviny 2 km, restaurace 50 m, písečná pláž 300 m. Pozor prosím: hlavní silnice v blízkosti. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. S celkem 20 byty, na etruském pobrezí, nedaleko známého starého piniového lesa.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Vada:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé přímořské letovisko, 25 km jižně od Livorna, 8 km od střediska Cecina. Písečná pláž, některé vodní sporty ve Vade, více pak v Marina di Cecina a Castglioncello.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.12.2018 21:26
Mapa stránek ...