Ubytování v Itálii, Sassetta (Riviera degli Etruschi) v apartmánu 'Querce'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Querce, Sassetta
★★★

Itálie, Riviera degli Etruschi, Sassetta

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Riviera degli Etruschi, Sassetta
Číslo objektu: IT5340.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5340_200_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.401,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
"Querce", 3-pokojová polovina dvojdomku 60 m2, v přízemí. Renovovaná, stylové zařízení: velký obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. Pěkný, částečný výhled do dálky na moře a na krajinu. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Při rezervaci prosím upřesněte zda budete požadovat povlečení a ručníky.
Informace o domě (rezidenci)
2 km od Monteverdi Marittimo: Typický toskánský kamenný statek, ve 400 m n.m. s vynikající polohou. Výhled do dálky na moře (ostrovy di Capraia, Elba). Ideální pro ty, kteří přes den rádi mtráví u moře a večer se vracejí do klidu. Sousední pobřeží s mnoha úseky volných pláží. Obě vnější prostředí jsou zařízená. Volterre 45 km. Selská usedlost, ideální pro pobyt s dětmi. Renovovaný, obklopen stromy a loukami. Nad Monteverdi Marittimo, samostatně stojící, klidná, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek, bazén (5 x 10 m, hloubka 120 cm, 13.05.-30.09.). Venkovní sprcha, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). Příjezd vede až k objektu (500 m přírodní cesta). Potraviny 2 km, restaurace 2 km, nádraží "Donoratico" 20 km, písečná pláž 20 km. Tenis 5 km, jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: Marina di Castagneto Carducci 20 km, Golfo di Baratti, Cecina 30 km, Follonica, Piombino, Volterra 40 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Sassetta:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, historická osada, na vyvýšeném místě, ve svahu, na horské terase s pěkným výhledem, 16 km od San Vincenzo, 75 km od Livorno. Obchody, potraviny, folklórní večery, konzerty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 9.4.2020 16:58
Mapa stránek ...