Ubytování v Itálii, Montecatini Val di Cecina (Toskánsko pobřeží) v apartmánu 'San Pietro/Aitora'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu San Pietro/Aitora, Montecatini Val di Cecina
★★★★

Itálie, Toskánsko pobřeží, Montecatini Val di Cecina

Itálie, Toskánsko pobřeží, Montecatini Val di Cecina
Číslo objektu: IT5240.400.6
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5240_400_6/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.390,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 75 m2 v 1. patře. Vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Malý balkon, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Kamenný statek San Pietro, pečlivě zrestaurovany s výhledem na oblast typickou pro Volterra. Středověké místo Montecatini Val di Cecina se všemi službami 4 km. Bývalý statek z kolem roku 1700 nabízí 9 vkusně zařízených bytů, všechny se SAT-TV. Útulný selský dům 'San Pietro/Aitora', z 17. století, renovovaný, obklopen stromy, loukami a poli. 4 km od centra Montecatini Val di Cecina, samostatně stojící, klidná poloha na kopci. Společné: pozemek 7'000 m2, velká zahrada (oplocená), bazén (7 x 15 m, hloubka 110 - 160 cm, 25.05.-28.09.). Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: pračka. Výměna povlečení 1x týdně. Příjezd vede až k objektu (1.5 km přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 4 km, nádraží 'Saline di Volterra' 30 km, písečná pláž 'Vada' 35 km. Tenis 7 km, jízdárna 7 km. Atrakce v blízkosti: Volterra 9 km, Pisa 65 km. Prodej místních zemědělských výrobků.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Montecatini Val di Cecina:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Montecatini Val di Cecina, 16 km východně od Volterra, 416 m vysoko nad údolím Cecina. Ideální poloha pro zotavenou v jedinečné krajině Toskánska. K plážím Marina di Cecina je dobré 35 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.2.2019 18:49
Mapa stránek ...