Ubytování v Itálii, Monte Argentario (Toskánsko pobřeží) v rekreačním domě 'Panoramica'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Panoramica, Monte Argentario
★★

Itálie, Toskánsko pobřeží, Monte Argentario

Itálie, Toskánsko pobřeží, Monte Argentario
Číslo objektu: IT5457.201.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5457_201_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.214,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 30 m2, v přízemí. Stylové zařízení: vstup s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na verandu. 1x malý dvoulůžkový pokoj 10 m2 s sprcha/WC. 1x malý pokoj 10 m2 s 1 x 2 lůžka nad sebou, sprcha/WC. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Zahradní sezení kryté. Zahradní nábytek, gril, místo k posezení. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Dobíjecí stojánek pro iPod. Parkování (kryté, 2 auta). Pozor prosím: nevhodné pro děti do 6 let jedna z ložnic s dvoulůžkem se nachází mimo apartmán.
Informace o domě (rezidenci)
Samostatná tradiční chalupa 'Panoramica', obklopen stromy. 10 byty v domě. 7 km od centra Porto Santo Stefano, 18 km od centra Orbetello, 18 km od centra Porto Ercole, klidná poloha, 1 km od moře. Společné: bazén bez náhledu (12 x 6 m, hloubka 60 - 300 cm, 01.06.-30.09.). Venkovní sprcha. K dispozici pouze pro Vás: venkovní sprcha. V domě: Wireless LAN [WLAN], pračka. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 7 km, restaurace 1 km, písečná pláž 10 km oblázková pláž 1 km. Golfové hřiště 5 km. Atrakce v blízkosti: Isola del Giglio, Parco dell'Uccellina.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Monte Argentario:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá rybářská obec, na jihu regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, idilická poloha, 45 km jižně od Grosseto. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 01:18
Mapa stránek ...