Ubytování v Itálii, Marina di Castagneto (Toskánsko pobřeží) v rekreačním domě 'Parad? Resort'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 12). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Parad? Resort, Marina di Castagneto
★★★★

Itálie, Toskánsko pobřeží, Marina di Castagneto

Itálie, Toskánsko pobřeží, Marina di Castagneto
Číslo objektu: IT5357.300.16
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5357_300_16/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 31.587,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová chata 42 m2, v přízemí. Pěkné a moderní zařízení: malý obývací pokoj s kuchyňským koutem a TV. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x velký pokoj s 1x dvoulůžko, kuchyňským koutem, sprcha/bidet/WC a TV. Vstup na verandu. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Terasa 30 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní rekreační středisko 'Parad? Resort'. Osada Donoratico, klidná, slunná poloha, 100 m od moře, 100 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: pozemek (oplocený), přírodní zahrada, bazén (25 x 18 m, hloubka 10 - 140 cm, 25.05.-06.10.). Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, soukromá pláž, whirlpool, tenis (extra), ping-pong, plážový volejbal, terasa, zahradní nábytek, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, přístup na internet, whirlpool, stolní tenis, stolní fotbal, slunná terasa, klimatizace, pračka, sušička (společné, extra), k dispozici jízdní kola (extra). K dispozici: kánoe (extra). Výměna povlečení (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Supermarket 3 km, nádraží 3 km, písečná pláž 'Pianetti' 100 m, termální bazén 'Calidario' 15 km. Atrakce v blízkosti: Castagneto Carducci 8 km, Bolgheri 10 km, Suvereto 30 km. Pozor prosím: animace. Baby-výbava na dotaz, hlídání dětí možné (extra). Hlídaná rezidence. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Marina di Castagneto:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Castagneto Carducci nabízí prakticky všechny typy krajiny, pobřeží s písečnými plážemi a piniové háje, oblast bažin, které připomínají původní Maremma, venkovský region se svými vesnicemi, usedlostmi a statky, typická pahorkatina Toskánska, malé vísky s úzkými uličkami, které jakoby střežily hrady, tak jako zdánlivě nekonečná krajina, která se rozléhá až k moří a ostrovům 'Arcipelago Toscano'.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:25
Mapa stránek ...