Ubytování v Itálii, Grosseto (Toskánsko pobřeží) v apartmánu 'Barracuda'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Barracuda, Grosseto
★★

Itálie, Toskánsko pobřeží, Grosseto

Itálie, Toskánsko pobřeží, Grosseto
Číslo objektu: IT5460.241.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5460_241_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.972,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 80 m2 na 2 podlažích. Jednoduché zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na zahradu, na verandu. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Vstup na verandu. WC zvlášť. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s TV a klimatizace. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko (1 x 140 cm), klimatizace. Sprcha/bidet/WC. Zahrada 100 m2, altán. Zahradní nábytek, gril, místo k posezení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Řadový dům 'Barracuda'. Ve čtvrti Principina a Mare, klidná poloha v obytné čtvrti, 1 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. V domě: přístup na internet, k dispozici jízdní kola. Parkovací místo u domu. Potraviny, supermarket 300 m, písečná pláž 1 km. Atrakce v blízkosti: Parco dell'Uccellina 500 m, Castiglione della Pescaia 15 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Grosseto:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město s 68'000 obyvatel, na jihozápadě regionu 12 km od moře, na rovině, 70 km jiho-západně od Siena. Veškeré služby v místě. Grosseto, hlavní město jižního Toskánska, přestože bylo ve válce silně poškozeno, zůstaly zachovány hradby ze 16. století.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:07
Mapa stránek ...