Ubytování v Itálii, Cecina (Toskánsko pobřeží) v apartmánu 'Villaggio turistico la Cecinella'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Villaggio turistico la Cecinella, Cecina
★★★

Itálie, Toskánsko pobřeží, Cecina

Itálie, Toskánsko pobřeží, Cecina
Číslo objektu: IT5308.62.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5308_62_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 9.681,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojov byt 'Monolocale', pro 4 osob, 25 m2, komfortní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s kabelová TV. Kouření zakázáno. 1x pohovka a 1x francouzské lůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, jídelní stůl, lednicí a mraznička. Jídlo: snídaně (extra), plná penze (extra), polopenze (extra).Koupelna, sprcha a bidet.Balkon.Další zařízení: sejf, telefon.
Informace o domě (rezidenci)
Velký, ideální pro pobyt s dětmi. Pěkný rekreační zařízení 'Villaggio turistico la Cecinella', rok výstavby 2000, obklopen stromy.Zařízení domu: fitness, herní místnost, masáže, solárium, hlídání dětí, sauna (extra), pračka (extra), sušička (extra).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Bezbariérový objekt.Poloha: klidná poloha u moře. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: koupaliště (ke spoluužívání, délka 25 m x šířka 10 m), dětské brouzdaliště (ke spoluužívání), venkovní sprcha (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), tenis (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 10 m, potraviny 10 m, supermarket 10 m, restaurace 10 m, koupaliště 10 m, písečná pláž 800 m, tenis 50 m, dětské hřiště, 10 m, autobusová zastávka 1 km, Metro 4 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Cecina:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodná pro rodinou rekreaci obec přímo u moře s pěkným výhledem, 17 km jižně od Castiglioncello, 17 km západně od Bolgheri, 75 km severně od Castiglione della Pescaia. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2018 05:23
Mapa stránek ...