Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia (Toskánsko pobřeží) v apartmánu 'Le Campane 1'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Le Campane 1, Castiglione della Pescaia
★★★

Itálie, Toskánsko pobřeží, Castiglione della Pescaia

Itálie, Toskánsko pobřeží, Castiglione della Pescaia
Číslo objektu: IT5450.800.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5450_800_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.756,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Le Campane 1', 3-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Renovovaný, vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Koupelna/bidet/WC. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
V historickém jádru města Castiglione della Pescaia, na kopci, s výhledem na celé místo a jeho pláže, se nachází obytný komplex Le Campane. Byty vznikly po pečlivé rekonstrukci dvou starých budov. Prostorné, vkusné zařízení. Každý byt disponuje vlastním parkovacím místem (pouze pro malá auta). Pohodlný přístup k moři, přes malé uličky v centru města, vzdálené jen 600 m. Velmi klidná poloha. Velmi starý řadový dům 'Le Campane', renovovaný. V centru obce Castiglione della Pescaia 10 km od centra Punt'ala, 20 km od centra Grosseto, 25 km od centra Follonica, 500 m od moře. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo (kryté, omezený počet míst, extra), veřejné parkoviště 50 m na ulici. Parkovací místo pouze pro malé - středně veliké auto. Obchod 300 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Grosseto' 20 km, písečná pláž 500 m, koupaliště 2 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 2 km, jízdárna 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'200 obyvatel, na jihozápadě regionu přímo u moře, 22 km západně od Grosseto. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:18
Mapa stránek ...