Ubytování v Itálii, Castiglioncello (Riviera degli Etruschi) v apartmánu 'Podere La Madonnina'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Podere La Madonnina, Castiglioncello
★★★

Itálie, Riviera degli Etruschi, Castiglioncello

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Riviera degli Etruschi, Castiglioncello
Číslo objektu: IT5330.875.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5330_875_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 21.091,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 110 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka, otevřený krb a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x pohovka. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl. 2x sprcha/bidet/WC. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu, dřevo (extra). Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Zcela restaurovaný selský-dům Podere la Madonnina uprostřed užitkového lesa na livornských kopcích. V přízemí bývalých stájí je dnes společenská místnost a prostor pro stolní tenis, přesto si však dům zachoval půvab starého selského domu. Je zcela nezávislý a velice klidný. Má bazén (4 x 8 m), který je pouze hostům k dispozici. Mimo dům je krytá odstavná plocha pro auta a krytá ohrada pro psy. Moře cca 10 km (Castiglioncello a Rosignano Solvay), Pisa 40 km. Chalupa "Podere La Madonnina". 10 km od moře. Společné: zahrada, bazén (4 x 9 m, hloubka 155 - 155 cm, 18.05.-28.09.). Ping-pong, gril. Cena za topení se platí na místě (15.10.-15.04.). Pomoc v domácnosti denně na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, autobusová zastávka 100 m, nádraží "Rosignano" 11 km, písečná pláž 10 km, skalnatá pláž 10 km. Tenis 5 km, jízdárna 5 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castiglioncello:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé, rušné letovisko, na západě regionu přímo u moře, 20 km jižně od Livorno. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 5.6.2020 21:43
Mapa stránek ...