Ubytování v Itálii, Baratti (Toskánsko pobřeží) v apartmánu 'Venturina'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 15). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Venturina, Baratti
★★★

Itálie, Toskánsko pobřeží, Baratti

Itálie, Toskánsko pobřeží, Baratti
Číslo objektu: IT5388.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5388_200_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 10.653,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 28 m2, v přízemí: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra). Zahradní sezení částéčně kryté. Zahradní nábytek, místo k posezení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence, ideální pro pobyt s dětmi. 'Venturina'. 70 byty v domě. 5 km od centra Venturina, 10 km od centra San Vincenzo, 10 km od centra Campiglia Marittima, 2.5 km od moře. Společné: park 8'000 m2 (oplocený), zahrada, bazén (17 x 9 m, hloubka 120 cm, 27.05.-24.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, volleyball, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, stolní tenis, pračka (společné, extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 5 km, supermarket 5 km, písečná pláž 2.5 km. Jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: Baratti, Populonia. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Baratti:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Hlavní město středního úseku toskánského pobřeží 'Costa Etrusca' s dlouhou písčitou pláží, přístavem jachet a širokým výběrem nabídek pro sport a volný čas. Vnitrozemí se svojí kouzelnou kopcovitou krajinou, některými typickými místy, jako Suvereto, Sassetta, Campiglia Marittima, Bolgheri, Castagneto Carducci a přírodními chráněnými oblastmi nabízí mnoho zajímavých výletů. Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 6'500 obyvatel přímo u moře, centrálni poloha, 22 km severně od Piombino, 62 km jižně od Livorno. Veškeré služby v místě. Diskotéka, večerní zábava.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:20
Mapa stránek ...