Ubytování v Itálii, San Gimignano (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Tenuta Decimo'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Tenuta Decimo, San Gimignano
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, San Gimignano

Itálie, Toskánsko Chianti, San Gimignano
Číslo objektu: IT5257.250.7
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5257_250_7/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.467,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Castel San Gimignano 12 km od da San Gimignano: Selský dvůr 'Tenuta Decimo'. 2 km od centra Castel San Gimignano, 12 km od centra San Gimignano, klidná poloha. Společné: zahrada, bazén (16 x 8 m, hloubka 150 cm, 11.04.-17.10.). Dětské brouzdaliště, tenis (extra), ping-pong, pergola, zahradní nábytek, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.). Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo (kryté) u domu. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 'San Gimignano' 12 km. Atrakce v blízkosti: Colle Val d'Elsa 14 km, Monteriggioni 25 km, Barberino Val d'Elsa 30 km, Siena 45 km, Firenze 68 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Dům na 100 ha pozemku. Možnost zakoupení místních vín a olivového oleje a prohlídky vinného sklepa s ochutnávkou vína.
Rezervace
Ubytování v Itálii, San Gimignano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 320 m n.m.
Městečko věží je světoznámým a UNESCO uznávaným světovým dědictvím. Přestože se z původních 75 věží dodnes zachovalo pouze 15 (částečně), je symbolem středověkého Toskánska a zachovává si uvnitř svých hradeb atmosféru minulosti. Proslulá, historická obec s 7'000 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 45 km jiho-západně od Firenze, 40 km severo-západně od Siena. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:15
Mapa stránek ...