Ubytování v Itálii, San Gimignano (Toskánsko Chianti) v rekreačním domě 'Vineyard View'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Vineyard View, San Gimignano
★★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, San Gimignano

Itálie, Toskánsko Chianti, San Gimignano
Číslo objektu: IT5257.210.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5257_210_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 25.232,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Vineyard View', 6-pokojová vila 220 m2, v přízemí. Velmi komfortní a pěkné zařízení: velký vstup s TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko a klimatizace. Otevřená galerie. Velká obytná kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, pec na pizzu) s jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Podlahy z přírodního kamene. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Malá terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, síť proti hmyzu, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Velká, pěkná vila, ideální pro pobyt s dětmi. Obklopen loukami. 7 km od centra San Gimignano, 52 km od centra Siena, 58 km od centra Firenze, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná zahrada 1'700 m2 (oplocená) s louka, bazén oplocený (7 x 14 m, hloubka 120 - 240 cm, 11.04.-10.10.) s čištěním pomocí elektrolýzy soli. Venkovní sprcha, domek u bazénu, dětské hřiště. V domě: ústřední topení, prádelna, pračka, sušička, Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků 1x týdně (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu (500 m přírodní cesta). Parkovací místo (3 x) u domu. Restaurace 2 km, bar 2 km, nádraží 'Certaldo' 6 km. Golfové hřiště (18 jamek) 26 km, tenis 5 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m. Atrakce v blízkosti: Certaldo 6 km, Colle di Val d'Elsa 21 km, Monteriggioni 25 km, Volterra 30 km, San Donato 33 km, Castellina in Chianti 45 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra).
Rezervace
Ubytování v Itálii, San Gimignano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 320 m n.m.
Městečko věží je světoznámým a UNESCO uznávaným světovým dědictvím. Přestože se z původních 75 věží dodnes zachovalo pouze 15 (částečně), je symbolem středověkého Toskánska a zachovává si uvnitř svých hradeb atmosféru minulosti. Proslulá, historická obec s 7'000 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 45 km jiho-západně od Firenze, 40 km severo-západně od Siena. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 02:46
Mapa stránek ...