Ubytování v Itálii, Monte San Savino (Toskánsko Chianti) v rekreačním domě 'Le Tornaie'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Le Tornaie, Monte San Savino
★★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Monte San Savino

Itálie, Toskánsko Chianti, Monte San Savino
Číslo objektu: IT5299.845.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5299_845_2/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 85.977,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová vila 300 m2. Prostorné, vkusné a osobité zařízení: v horním patře: (venkovní schodiště) velká jídelna s otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC a TV-satelit. 1x pokoj s 2x lůžko, sprcha/bidet/WC a TV-satelit. 1x pokoj s 2x lůžko, sprcha/bidet/WC a TV-satelit. Obývací pokoj s TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Kuchyně (6 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. Panoramatický výhled.
Informace o domě (rezidenci)
Velmi velká, historická vila 'Le Tornaie', obklopen stromy a loukami. 10 km od centra Monte San Savino, 28 km od centra Siena, 80 km od centra Firenze, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, bazén oplocený (10 x 5 m, hloubka 148 cm, 11.05.-30.09.). Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], sauna, fitness, parní lázeň, whirlpool (vše zahrnuto v ceně), stolní tenis, klimatizace, pračka, sušička, Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.). Výměna povlečení (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo u domu. Supermarket 15 km, restaurace 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz. Skupiny mládeže jen na dotaz.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Monte San Savino:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 330 m n.m.
Leží na vyvýšenině, na okraji údolí Chiana a nabízí pěkné, zdí uzavřené místní centrum s různými zajímavými stavbami. Historická obec s 8'100 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, dopravně výhodná poloha, 20 km jiho-západně od Arezzo, 35 km východně od Siena. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:47
Mapa stránek ...