Ubytování v Itálii, Monte San Savino (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Accosto 2'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Accosto 2, Monte San Savino
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Monte San Savino

Itálie, Toskánsko Chianti, Monte San Savino
Číslo objektu: IT5299.830.6
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5299_830_6/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.186,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Accosto 2', 3-pokojový byt 70 m2, v přízemí. Stylové zařízení: 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit. Kuchyňský kout (trouba). Sprcha/bidet/WC. Balkon, terasa, zahradní sezení. Balkónový nábytek. Část dlomu. Soukromé vnější prostředí.
Informace o domě (rezidenci)
Statek Montemaggiore v provincii Siena, na hranici k provincií Arezzo. Montemaggiore, 1 km od centra statku Fattoria Marengo. Zařízení sestává z centrální budovy a dvou budov vedlejších, kteréjsou s centrální budovou spojeny. Před domem, cca 100 m je bazén. Dům je obklopen krásnou loukou, která je hostům k dispozici. Selská usedlost 'Montemaggiore', obklopen loukami, poli a vinicemi. 16 km od centra Monte San Savino, 25 km od centra Siena, 40 km od centra Arezzo. Společné: zahrada s trávníkem, bazén (14 x 7 m, hloubka 165 cm, 25.05.-30.09.). Gril. Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.). Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Příjezd (800 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Supermarket 16 km, restaurace 5 km, pekárna 16 km, termální bazén 'Rapolano Terme' 15 km. Golfové hřiště (9 jamek) 25 km. Atrakce v blízkosti: Arezzo 40 km, Montepulciano 55 km, Rapolano Terme 15 km, Siena 25 km. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Prodej místních zemědělských výrobků.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Monte San Savino:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 330 m n.m.
Leží na vyvýšenině, na okraji údolí Chiana a nabízí pěkné, zdí uzavřené místní centrum s různými zajímavými stavbami. Historická obec s 8'100 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, dopravně výhodná poloha, 20 km jiho-západně od Arezzo, 35 km východně od Siena. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:14
Mapa stránek ...