Ubytování v Itálii, Monte San Savino (Toskánsko Chianti) v rekreačním domě 'Magione'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Magione, Monte San Savino
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Monte San Savino

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Toskánsko Chianti, Monte San Savino
Číslo objektu: IT5299.820.7
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5299_820_7/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.713,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
"Magione", 4-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Jednoduché a stylové zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/bidet/WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Zahradní sezení. Balkónový nábytek.
Informace o domě (rezidenci)
Statek Palazzuolo Vecchio, bývalý zámek, který byl zčásti zničen na počátku 11. stol. Komplex sestává ze tří na sobě nezávislých budov, cca 3 km od centra hospodářství Fattoria Marengo. Rozlehlá travnatá plocha okolo bazénu. Pečlivě renovované interiéry v původním stylu. Viditelné stropní trámoví, cihlové podlahy, TV-sat. Společné: přírodní zahrada. K dispozici na recepci (2 km): internet. Na požádání: kurzy vaření. Statek "Palazzuolo Vecchio", obklopen loukami, poli a vinicemi. 2 domy v rezidenci. 3 byty v rezidenci. 12 km od centra Monte San Savino, 35 km od centra Siena, 31 km od centra Arezzo. Společné: zahrada s trávníkem, bazén oplocený (7 x 14 m, hloubka 143 cm, 25.05.-30.09.). Venkovní sprcha, tenis, gril. V domě: pračka, sušička, místnost na sušení, Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.). Úklid na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Příjezd (200 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Supermarket 12 km, restaurace 1 km, pekárna 12 km, termální bazén "Rapolano Terme" 15 km. Golfové hřiště (9 jamek) 30 km. Atrakce v blízkosti: Arezzo 31 km, Montepulciano 45 km, Siena 35 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Prodej místních zemědělských výrobků. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Monte San Savino:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 330 m n.m.
Leží na vyvýšenině, na okraji údolí Chiana a nabízí pěkné, zdí uzavřené místní centrum s různými zajímavými stavbami. Historická obec s 8'100 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, dopravně výhodná poloha, 20 km jiho-západně od Arezzo, 35 km východně od Siena. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 1.6.2020 14:49
Mapa stránek ...