Ubytování v Itálii, Montaione (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Olivo'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Olivo, Montaione
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Montaione

Itálie, Toskánsko Chianti, Montaione
Číslo objektu: IT5265.140.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5265_140_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.214,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Olivo', 3-pokojový byt 64 m2, v přízemí. Komfortní zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka, TV-satelit a plochá obrazovka. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s koupelna/bidet/WC. Vstup k zahradnímu sezení. Obytná kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup k zahradnímu sezení. Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
La Salamandra 13 km od Montaione: Dům je rozdělen na 4 rekreačních bytů, každý s vlastním vchodem a vnějším prostředím. Vícegenerační dům 'La Salamandra'. 4 byty v domě. 300 m od centra Iano, 18 km od centra Volterra, 20 km od centra San Gimignano. Společné: přírodní zahrada (oplocená), bazén oplocený (5 x 11 m, hloubka 110 cm, 15.05.-30.09.). Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: Wireless LAN [WLAN], Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny, restaurace, bar 300 m, autobusová zastávka 13 km, nádraží 'Castelfiornetino' 20 km. Golfové hřiště 13 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Montaione:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 350 m n.m.
V okolí je klášterní zařízení San Vivaldo, 'Jeruzalem Toskánska'. Útulná, klidná obec s 3'400 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě, 45 km od Firenze, Siena, Pisa. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 7 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:23
Mapa stránek ...